Питання та відповіді
Що можна замовити через Заявки?
Через Заявки можна придбати будь-які товари та послуги для будівництва та ремонту: будматеріали, меблі, сантехніку, послуги тощо.
Окрім того, сервіс передбачений для пошуку підрядників для виконання комплексних замовлень (матеріал+робота майстрів). Наприклад, «Утеплення будинку», «Будівництво бані під ключ» та ін.
Чому заявка не публікується одразу після створення?
Після створення заявка потрапляє на модерацію: ми телефонуємо кожному замовнику — і тільки у разі підтвердження актуальності замовлення публікуємо заявку на сайті.
Робочий час відділу модерації: Пн.-Пт. 9:30-17:45.
Від кого я отримаю пропозиції?
Після публікації на сайті заявка автоматично надсилається компаніям відповідно до профілю та регіону роботи. На ibud.ua представлено понад 1000 перевірених продавців з усієї країни.
Щоб отримати більше пропозицій, дотримуйтесь таких рекомендацій.
Що означає «очікуваний бюджет»?
Очікуваний бюджет — та орієнтовна сума, яку Ви готові витратити на оплату свого замовлення. Не варто вказувати завідомо занижені ціни, адже в такому разі заявка навряд чи зацікавить продавців.
Практика показує, якщо вказаний бюджет є найбільш наближеним до реальної ринкової вартості завленого товару/послуги — заявка отримує більше пропозицій від продавців. Більше пропозицій — більше варіантів для порівняння та вибору!
Що робити, якщо я помилково прийняв пропозицію?
Якщо Ви помилково прийняли пропозицію від продавця, цю дію неможливо відмінити — заявка автоматично закривається. Зв'яжіться з продавцем та повідомте йому про помилку.
Щоб продовжити пошук вигідної пропозиції необхідно повторити заявку: «Особистий кабінет користувача» → «Мої заявки»: оберіть необхідну заявку та натисніть на «Повторити заявку». Вона буде опублікована одразу після модерації.
Чи дає ibud.ua гарантії на товари/послуги компаній-продавців?
ibud.ua — інформаційна платформа, яка виступає посередником між замовниками та продавцями.
Усі деталі, й гарантії зокрема, узгоджуйте напряму з продавцем до укладення угоди й оплати замовлення.
Не знайшли відповідь?
support@ibud.ua