Питання та відповіді
Хто створює заявки?
Користувачі ibud.ua замовляють товари та послуги:
  • для власних потреб — приватні особи, які будують будинок, роблять ремонт чи облаштовують оселю;
  • для організації — професійні закупівельники (прораби, представники забудовників та ін.), які шукають надійного постачальника продукції або підрядника для виконання робіт. Здебільшого вони публікують оптові замовлення.
Наприклад, «Фасадна штукатурка для облицювання ЖК», «Алюмінієві вікна та фасадні системи на площу скління 300 кв.м.», «Тротуарна плитка для аеропорту» тощо.

Ми зв'язуємось з кожним замовником для підтвердження актуальності запиту та уточнення деталей, необхідних для публікації. В каталог потрапляють лише перевірені заявки — від реальних покупців з дійсними контактами.
Як дізнаватись про нові заявки?
Сповіщення про нові Заявки доступні лише для зареєстрованих на ibud.ua компаній.
Щоб налаштувати сповіщення, перейдіть в особистий кабінет продавця → вкладка «Заявки» → «Налаштування заявок». Оберіть зручний спосіб отримання інформації про надходження нових Заявок: в особистий кабінет, на e-mail та/або SMS.
Як надати пропозицію?
Доступ до перегляду заявок є безкоштовним. Оплата здійснюється за відкриття контактів замовника з метою надання пропозиції. Відтак, на рекламному балансі компанії-продавцю необхідно мати сумму коштів достатню для участі в обраній заявці. Вартість участі відображено на кожній заявці (від 1 грн.)

Натиснувши на кнопку «Зробити пропозицію», Ви відкриєте контакти замовника. Запропонувати свої умови виконання замовлення Ви можете:
  • через автоматичну форму, що відкрилась;
  • відправити лист на е-mail;
  • або подзвонити та домовитися напряму.
Що впливає на те чи отримаю я замовлення?
На прийняття рішення про купівлю у того чи іншого продавця впливає ряд факторів. Погодьтеся, ціна є вагомим аргументом, але не визначальним. Не менш важливим є рівень сервісу та обслуговування. Чим інформативніша пропозиція, тим більша ймовірність закриття угоди. Тому для максимальної конверсії заявок у замовлення рекомендуємо:
  • побачили цікаву для Вас заявку? Якомога швидше зконтактуйте із замовником;
  • сформуйте конкретну пропозицію: задайте уточнюючі питання. Якщо Ваша ціна вище заявленого бюджету, поясніть що впливає на вартість;
  • проявіть «експертність» та надайте якісну консультацію.
Це допоможе замовнику зробити вибір на Вашу користь.
Я надав пропозицію замовнику. Що далі?
Якщо замовник прийняв Вашу пропозицію, Ви отримаєте сповіщення в особистому кабінеті та на e-mail. У вкладці «Заявки» можна переглянути надані пропозиції, а також статус заявок — нові та прийняті.

Окрім того, Ви маєте контакти замовника і домовляєтесь з ним напряму. Тримайте на контролі заявки, по яким надана пропозиція, до фінального погодження.
Які компанії беруть участь у заявці?
Тільки зареєстровані продавці. На платформі ibud.ua працює більше 1000 компаній, товари і послуги яких представлено у 1200+ спеціалізованих категоріях (кожна компанія одночасно представлена у декількох категоріях).

Залежно від заявленого товару, заявка потрапляє у відповідну категорію. Усім компаніям, які підписані на оновлення в цій категорії, надходить сповіщення. Вартість та умови участі у заявці для всіх учасників однакові. Вони мають рівні шанси, хто отримає замовлення — залежить лише від того, яку пропозицію обере заявник.
Оплата
За що я сплачую?
Оплата здійснюється тільки за участь у заявці (відкриття контактів замовника та надання пропозиції).

Доступ до бази заявок, налаштування сповіщень про появу нових та їх перегляд — безкоштовно для всіх зареєстрованих продавців.
Скільки коштує участь у заявці?
Ціна стартує від 1 грн. та залежить від заявленого бюджету.

Вартість участі у конкретній зявці відкрита для всіх зареєстрованих компаній. Сума вказана біля кнопки «Зробити пропозицію».
Як здійснюється оплата?
Після підтвердження опції «Зробити пропозицію» сума, рівна вартості участі в заявці, списується з рекламного балансу (бюджет на SUPER та ЗАЯВКИ).
Не знайшли відповідь?
044 360-20-07
support@ibud.ua