Про нас

Хто ми?
ibud.ua – спеціалізований маркетплейс у сфері будівництва, ремонту та облаштування дому.
2 офіси
у Києві та Вінниці
40+ фахівців
працюють разом в одній команді
5 напрямків
для старту та розвитку твоєї кар'єри
Базові цінності
Це правила гри, які дозволяють кожному бути членом команди, не втрачаючи індивідуальність
Самоорганізація
Відповідальність є базовою рисою для айбудівця. Кожен має власну ділянку відповідальності, керівник не стане ретельно слідкувати за вашими кроками. Головне - результат.
Задоволення від роботи
Ніхто не домагався успіху у справах, що не приносять задоволення. Ми за те, щоб команда отримувала кайф від своєї роботи. І робимо все, щоб підтримати натхнення.
Гра в команді
Ми створюємо системний продукт. Це можливо тільки, якщо діяти злагоджено. Тому чекаємо від співробітників саме командної гри, але й водночас уміння зберегти індвідуальність.
Ініціативність та творчість
Робота - це постійне спілкування та розширення кругозору. Не дивно, що раптом у когось може з'явитись цікава ідея. Не ховайте її у довгий ящик: ми радо зустрінемо ініціативу та креатив.
Прагнення до саморозвитку
Гірше від "не мій функціонал" може бути тільки категоричне "я не вмію". Наші двері відкриті для тих, хто завжди готовий вчитись.
Адаптивність та гнучкість
Проект розвивається динамічно, тож вміння втриматись на хвилі змін та швидко підлаштуватись під нові задачі вкрай важливі для кожного члена команди.
А головне – взаємна довіра
Ми вкладаємо ресурси в розвиток кожного айбудівця як профессіонала у сфері IT, чекаючи відповідний фідбек – внесок у розвиток та успіх проекту.
Як то кажуть, своя атмосфера
Приєднуйся!
+380 73 305 83 70
hr@ibud.ua